» Jedálny lístok pre materské škôlky«

Ponúkame Vám online program na tvorbu jedálneho lístka pre Vašu škôlku.


Ak sa rozhodnete využívať našu aplikáciu pre tlač denného jedálneho lístka, vytvoríme Vám doménu www.urobsijedalnylistok.sk/vasaskolka s databázou jedál. Táto databáza bude iba Vaša a prístup do Vašej firmy bude obmedzený vstupným heslom. Program sa nikam neinštaluje, je prevádzkovaný na našej doméne www.urobsijedalnylistok.sk. Bezpečnosť a súkromie Vašich dát je zabezpečené. Web je zabezpečený HTTPS šifrovaním s certifikátom.


Jedlá si môžete rozdeliť podľa kategórií: desiata, polievka, hlavné jedlo, nápoj a olovrant.

(kategórii nápoj nemusíte používať, ak u jedál nápoje píšete priamo)

U každého jedla môžete zadať alergén.

Pri tvorbe jedálnička si potom vyberáte z databázy jedál a na jedálniček môžete dopísať doplňujúci text.

Hotový jedálniček môžete vytlačiť, uložiť vo formáte PDF alebo si ho nechať zaslať na email (buď vo formáte PDF alebo vo formáte JPG) a ďalej potom rozosielať emailom.
Jídelníček je možné automaticky, pomocí jednoduchého kodu, vložit i na Váš web.
Váš jedálniček je tiež verejne prístupný na adrese: www.urobsijedalnylistok.sk/vasaskolka/menu
(napr. jedálny lístok z demoverzie programu: www.urobsijedalnylistok.sk/demo3sk/menu)Po objednaní Vám aplikáciu v prípade záujmu zdarma upravíme napríklad vložením Vášho loga do hlavičky alebo pätičky jedálnička, zmenou pozadia jedálnička a podobne.Jednorázová cena programu: 40,- €
a k tomu ročný poplatok za doménu a databázu: 25,- €/rok
(nejsme plátci DPH)


V prípade záujmu, akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.Program si môžete zadarmo vyskúšať tu.      (užívateľ: demo heslo: demo)

Pre tlač menu musíte mať vo svojom počítači nainštalovaný program Adobe Reader, ktorý môžete bezplatne stiahnuť a nainštalovať tu.Náhľad na naposledy vytvorený jedálniček v deme:

TOPlist

Nastavenie cookies