» Stály jedálny lístok «

Ponúkame Vám online program pre vytvorenie a tlač menu.


Ak sa rozhodnete využívať našu aplikáciu pre tlač jedálneho lístka, vytvoríme Vám doménu www.urobsijedalnylistok.sk/vasafirma s databázou jedál. Táto databáza bude iba Vaša a prístup do Vašej firmy bude obmedzený vstupným heslom. Program sa nikam neinštaluje, je prevádzkovaný na našej doméne www.urobsijedalnylistok.sk. Bezpečnosť a súkromie Vašich dát je zabezpečené.Web je zabezpečený HTTPS šifrovaním s certifikátom.


Jedlá si môžete rozdeliť podľa kategórií.
názvy kategórií jedál a ich poradie na jedálničku si určíte pri objednaní aplikácie a kedykoľvek môžete požiadať o zmenu alebo doplnenie

U každého jedla môžete zadať: alergén, hmotnosť alebo obsah, názov, doplňujúci názov a cenu.

Pri tvorbe jedálnička si potom vyberáte z databázy jedál, jedla pred tlačou môžete ľubovoľne pretriediť a na jedálniček dopísať doplňujúci text (napr. telefónne číslo pre objednávku a podobne)

Hotový jedálniček môžete vytlačiť, uložiť vo formáte PDF alebo si ho nechať zaslať na email (buď vo formáte PDF alebo vo formáte JPG) a ďalej potom distribuovať svojim zákazníkom emailom.

Váš jedálniček je tiež verejne prístupný na adrese: www.urobsijedalnylistok.sk/vasafirma/menu
(napr. jedálny lístok z demoverzie programu: www.urobsijedalnylistok.sk/demo1sk/menu)Po objednaní Vám aplikáciu v prípade záujmu zdarma upravíme napríklad vložením Vášho loga do hlavičky alebo pätičky jedálnička, zmenou pozadia jedálnička a podobne.Jednorázová cena programu: 40,- €
a k tomu ročný poplatok za doménu a databázu: 25,- €/rok
(nejsme plátci DPH)


V prípade záujmu, akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.Program si môžete zadarmo vyskúšať tu.      (užívateľ: demo heslo: demo)

demoverzia je v češtine

Pre tlač menu musíte mať vo svojom počítači nainštalovaný program Adobe Reader, ktorý môžete bezplatne stiahnuť a nainštalovať tu.

Ukážka : Pivovarská restaurace ČáslavUkážka : Liptovská izba - Liptovská Kokava

TOPlist

Nastavenie cookies